top of page
  • Yazarın fotoğrafıBilapilap Team

Flowers of Skeleton | Umut Çiçekleri İskeletleri

Güncelleme tarihi: 30 Oca 2023

Flowers of Hope Skeleton koleksyonu, sanat ve teknoloji alanında birçok çalışma yapmak isteyen Bilapilap tarafından yaratılmış bir eserdir. Bu koleksyon, Flowers of Hope koleksyonunun ilk doğuşunu temsil eder ve sadece 20 adet bulunmaktadır. Bu çiçekler, Flowers of Hope sanat eserindeki çiçeklerin ilk hallerini gösterir ve her biri 0.1 ETH'ye satılmaktadır. Bu koleksyon, insanların hayatlarına umudunu getirmek için yaratılmıştır. Bu koleksyonun ismi "Flowers of Hope Skeleton" yani "Umut Çiçekleri İskeleti"dir.

Birbirinden Eşsiz 20 İskelet Türünü Keşfet

 

 

Flowers of Hope - Umut Çiçeklerinin Genel Hikayesi :

Duyguların kaygıya yenik düştüğü bir dönemde, insanlığın kainattaki korkunç arayışı, bu koleksiyonun oluşmasına neden olmuştur, eserde bulunan her bir çiçek, doğası gereği, umut ve duygu barındırmaktadır. Toplumda kalan bu eser, duyguların ya da materyalist kaygıların yine insanların seçimiyle önemsendiğini gösterecektir.

 

Flowers Of Hope Bağlantıları

Koleksiyonun Web3 Sitesi (Cüzdanın ile bağlanabilir satın alım yapabilirsin)

Koleksyonun Rarible Adresi

Koleksyonun instagram Adresi

 

Flowers of hope skeleton, sanat ve teknolojinin harika bir sentezidir. Bu özel koleksiyonda, normal çiçeklerin eskimeye başladığı günümüz dünyasında, yeni nesil bir hediye olarak sunulan sanat eserleri yer almaktadır. İşte bu sebepten dolayı, Aynı zamanda, Flowers of hope skeleton, dijital ortamda saklanan, benzersiz ve geri dönüşü olmayan NFT sanat eserleridir. Bu yüzden, Flowers of hope skeleton, sadece bir sanat eseri olarak değil, aynı zamanda bir yatırım aracı olarak da kabul edilmektedir. Biz, Bilapilap olarak, bu koleksiyonumuzu sizlere sunuyoruz ve umutlu olmanın önemini vurgulamak istiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun !

 

 

 
 
 
 
 
 

Abone olduğunuz için teşekkürler

bottom of page